دانلود نرم افزار کمک آموزشی

نرم افزار دانلود منیجر

(دانلودمنیجر دسکتاپ)

دانلود DownloadManager برای ویندوز

برنامه دانلودمنیجر یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای دانلود فایل از سایت در محیط ویندوز میباشد. برنامه و پلتفرم IDM با همسان سازی سرعت اینترنت سرور و کلاینت، دانلود اطلاعات را برای کاربر میسر ساخته و با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و ضروری در حیطه دانلود فایل به حساب آید. کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه از نرم افزار IDM جهت دانلود فایلهای حجیم و سنگین از وبسایتهای مختلف استفاده می نمایند.

 دانلود نرم افزار download manager 

#دانلود_download_manager #دانلود_دانلودمنیجر #دانلود_idm #دانلودمنیجر_ویندوز #downloadmanager_جدید #دانلودمنیجر_برای_ویندوز_۱۰ #IDM


اپ دانلود منیجر

(دانلودمنیجر گوشی)

دانلود Download Manager برای اندروید

برنامه دانلودمنیجر ادونس یکی از بهترین و کاربردیترین اپهای دانلود فایل برای گوشی (اندروید) میباشد که با سرعت مطلوب و ثابت دانلود اطلاعات را انجام داده و با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه دانلود فایل به حساب آید تاجاییکه کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه از این اپ قوی و کارآ برای دانلود فایلهای حجیم و سنگین استفاده می نمایند.

 دانلود اپ download manager 

#دانلودمنیجر #اپ_دانلود_منیجر #دانلود_download_manager  #برنامه_دانلودمنیجر_برای_گوشی  #دانلود_اپ_دانلود_منیجر  #دانلود_منیجر_برای_اندروید


نرم افزار AnyDesk

دانلود انی دسک برای ویندوز

برنامه any desk یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای ارتباط کاربران باهم در محیط ویندوز از طریق اینترنت میباشد که با ایجاد سرعت مطلوب و ثابت اینترنت نقل و انتقال اطلاعات کاربر بشکل تصویری و با اتصال شبکه کاربران توسط دسکتاپ میسر میشود. نرم افزار anydesk با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه ارتباط کاربران و اتصال شبکه به حساب آید تاجاییکه کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه از این نرم افزار قوی و کارآ برای چتهای تصویری و ارتباط شبکه ای از طریق کامپیوتر (دسکتاپ ویندوز) و اتصال دوطرفه کاربران در دنیای اینترنت و شبکه استفاده می نمایند.

 دانلود نرم افزار AnyDesk 

#دانلود_انی_دسک #برنامه_anydesk #دانلود_any_desk  #برنامه_انی_دسک_برای_ویندوز  #دانلود_نرم_افزار_انی_دسک  #دانلود_AnyDesk_برای_ویندوز


نرم افزار کدک – k-Lite Codec

دانلود برنامه کدک برای ویندوز

برنامه codec یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای مدیریت و نمایش فیلم و ویدئو با فرمتهای مختلف و متنوع رایج در محیط ویندوز میباشد.. نرم افزار کدک با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه نمایش فیلم و ویدیو به حساب آید تاجاییکه کاربران زیادی در سراسر دنیا از این نرم افزار قوی و کارآ برای تبدیل و تغییر فرمتهای ویدئویی و امکاناتی همچون قفل گذاری، نمایش آسان فیلم و رسانه، مدیریت حجم و ظرفیت ویدیو و آپشنهای دیگری که این برنامه دارد در دنیای دیجیتال و رسانه استفاده می نمایند.

 دانلود نرم افزار Codec 

#دانلود_کدک #برنامه_codec #دانلود_codec  #برنامه_کدک_نمایش_ویدئو  #دانلود_نرم_افزار_کدک  #دانلود_Codec_برای_ویندوز


نرم افزار وینزیپ جدید – ۷zip

دانلود سون زیپ برای ویندوز

برنامه ۷ زیپ یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای فشرده سازی و مدیریت و استخراج فایل و اسناد دیجیتالی مانند تصاویر، گیف، ویدئو، pdf و غیره با فرمتهای مختلف و متنوع رایج در محیط ویندوز میباشد. نرم افزار وینزیپ و وینریر با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته اند در سالهای اخیر از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه مدیریت فایل به حساب آیند و امکاناتی همچون قفل گذاری، فشرده کردن آسان فیلم و رسانه، مدیریت حجم و ظرفیت فایلهای مختلف و آپشنهای دیگری که این برنامه دارد در دنیای دیجیتال و رسانه جزو برندها و نرم افزارهای تاپ و محبوب بشمار می آیند. در اینجا میخواهیم نرم افزار جدید Zip یعنی seven zip را به کاربران گرامی معرفی و تقدیم نماییم.

نرم افزار جدید سون زیپ نسخه آپدیت و کامل شده برنامه زیپ برای نسخه های جدید ویندوز  میباشد بویژه برای ویندوز ۱۰ بسیار موثر و کارا بوده است. این نرم افزار در سالهای اخیر بین کاربران جایگاه بالایی پیدا کرده و تقریبا تمامی ویژگیهای winzip و winrar را بطور کاملتر و بروزتر داشته و بنظر میرسد سرعت بیشتری در خارج سازی فایلهای فشرده و همچنین فشرده سازی فایلها دارد.

 دانلود نرم افزار ۷ Zip 

دانلود ایزآرک برای ویندوز

همچنین نرم افزار IZArc در زمینه مدیریت و تغییر و تبدیل فایلها بسیار قوی و کاربردی میباشد و تقریبا اکثر ویژگی های وین زیپ و سون زیپ را دارا میباشد. برنامه IZArc با امکانات فراوان و کاربری ساده و راحت جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای فشرده ساز و کانورتر ویندوز محسوب می شود و اکثر فرمتهای رایج کامپیوتری را به یکدیگر تبدیل و کانورت می کند.

 دانلود نرم افزار IZArc برای ویندوز 

#دانلود_وین_زیپ #دانلود_زیپ_۷ #دانلود_۷_زیپ #دانلود_۷zip #دانلود_۷زیپ_ویندوز #وین_زیپ_سون #دانلود_زیپ_جدید #۷_zip