دانلود نرم افزار کمک آموزشی

نرم افزار دانلودمنیجر

(دانلود منیجر دسکتاپ)

دانلود DownloadManager برای ویندوز

برنامه دانلودمنیجر یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای دانلود فایل از سایت در محیط ویندوز میباشد. برنامه و پلتفرم IDM با همسان سازی سرعت اینترنت سرور و کلاینت، دانلود اطلاعات را برای کاربر میسر ساخته و با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و ضروری در حیطه دانلود فایل به حساب آید. کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه از نرم افزار IDM جهت دانلود فایلهای حجیم و سنگین از وبسایتهای مختلف استفاده می نمایند.

 دانلود نرم افزار دانلودمنیجر 

#دانلود_download_manager #دانلود_دانلودمنیجر #دانلود_idm #دانلودمنیجر_ویندوز #downloadmanager_جدید #دانلودمنیجر_برای_ویندوز_۱۰ #IDM


اپ دانلودمنیجر

(دانلود منیجر گوشی)

دانلود Downloadmanager برای اندروید

برنامه دانلودمنیجر ادونس یکی از بهترین و کاربردیترین اپهای دانلود فایل برای گوشی (اندروید) میباشد که با سرعت مطلوب و ثابت دانلود اطلاعات را انجام داده و با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه دانلود فایل به حساب آید تاجاییکه کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه از این اپ قوی و کارآ برای دانلود فایلهای حجیم و سنگین استفاده می نمایند.

 دانلود اپ download manager 

#دانلودمنیجر #اپ_دانلود_منیجر #دانلود_download_manager  #برنامه_دانلودمنیجر_برای_گوشی  #دانلود_اپ_دانلود_منیجر  #دانلود_منیجر_برای_اندروید


نرم افزار AnyDesk

دانلود انی دسک برای ویندوز

برنامه any desk یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای ارتباط کاربران باهم در محیط ویندوز از طریق اینترنت میباشد که با ایجاد سرعت مطلوب و ثابت اینترنت نقل و انتقال اطلاعات کاربر بشکل تصویری و با اتصال شبکه کاربران توسط دسکتاپ میسر میشود. نرم افزار anydesk با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه ارتباط کاربران و اتصال شبکه به حساب آید تاجاییکه کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه از این نرم افزار قوی و کارآ برای چتهای تصویری و ارتباط شبکه ای از طریق کامپیوتر (دسکتاپ ویندوز) و اتصال دوطرفه کاربران در دنیای اینترنت و شبکه استفاده می نمایند.

 دانلود نرم افزار انی دسک برای ویندوز ۱۰ 

#دانلود_انی_دسک #برنامه_anydesk #دانلود_any_desk  #برنامه_انی_دسک_برای_ویندوز  #دانلود_نرم_افزار_انی_دسک  #دانلود_AnyDesk_برای_ویندوز


نرم افزار کدک – k-Lite Codec

دانلود برنامه کدک برای ویندوز

برنامه codec یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای مدیریت و نمایش فیلم و ویدئو با فرمتهای مختلف و متنوع رایج در محیط ویندوز میباشد.. نرم افزار کدک با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته در سالهای اخیر یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه نمایش فیلم و ویدیو به حساب آید تاجاییکه کاربران زیادی در سراسر دنیا از این نرم افزار قوی و کارآ برای تبدیل و تغییر فرمتهای ویدئویی و امکاناتی همچون قفل گذاری، نمایش آسان فیلم و رسانه، مدیریت حجم و ظرفیت ویدیو و آپشنهای دیگری که این برنامه دارد در دنیای دیجیتال و رسانه استفاده می نمایند.

 دانلود نرم افزار کدک 

#دانلود_کدک #برنامه_codec #دانلود_codec  #برنامه_کدک_نمایش_ویدئو  #دانلود_نرم_افزار_کدک  #دانلود_Codec_برای_ویندوز


نرم افزار زیپ جدید

دانلود سون زیپ برای ویندوز

برنامه جدید سون زیپ از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی و استخراج فایل و اسناد دیجیتالی مانند تصاویر، گیف، ویدئو، pdf و غیره با فرمتهای مختلف و متنوع رایج در محیط ویندوز میباشد. نرم افزار وینزیپ و وینریر با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته اند در سالهای اخیر از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه مدیریت فایل به حساب آیند و امکاناتی همچون قفل گذاری، فشرده کردن آسان فیلم و رسانه، مدیریت حجم و ظرفیت فایلهای مختلف و آپشنهای دیگری که این برنامه دارد در دنیای دیجیتال و رسانه جزو برندها و نرم افزارهای تاپ و محبوب بشمار می آیند.

نرم افزار سون زیپ نسخه آپدیت و کامل شده برنامه زیپ برای نسخه های جدید ویندوز  میباشد بویژه برای ویندوز ۱۰ بسیار موثر و کارا بوده است. این نرم افزار در سالهای اخیر بین کاربران جایگاه بالایی پیدا کرده و تقریبا تمامی ویژگیهای winzip و winrar را بطور کاملتر و بروزتر داشته و بنظر میرسد سرعت بیشتری در خارج سازی فایلهای فشرده و همچنین فشرده سازی فایلها دارد.

 دانلود نرم افزار سون زیپ برای ویندوز ۱۰ 

دانلود ایزآرک برای ویندوز

همچنین نرم افزار IZArc در زمینه مدیریت و تغییر و تبدیل فایلها بسیار قوی و کاربردی میباشد و تقریبا اکثر ویژگی های وین زیپ و سون زیپ را دارا میباشد. برنامه IZArc با امکانات فراوان و کاربری ساده و راحت جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای فشرده ساز و کانورتر ویندوز محسوب می شود و اکثر فرمتهای رایج کامپیوتری را به یکدیگر تبدیل و کانورت می کند.

 دانلود نرم افزار ایز آرک برای ویندوز 

#دانلود_وین_زیپ #دانلود_زیپ_۷ #دانلود_۷_زیپ #دانلود_۷zip #دانلود_۷زیپ_ویندوز #وین_زیپ_سون #دانلود_زیپ_جدید #۷_zip


فعال ساز ویندوز ۱۰

نرم افزار KmsAuto Net برای ویندوز

برنامه فعالسازی ویندوز ۱۰ برای رجیستری و لایسنس ویندوز بویژه ویندوز ۱۰ کاربرد دارد. این نرم افزار که یک اکتیویتر و فعال ساز می باشد جهت اکتیو کردن و رجیستری نسخه های رایگان ویندوز که پروداکت key محصول را دارا نمی باشند مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران براحتی با استفاده از kms میتوانند ویندوز سیستم خود را آپدیت نمایند.

 دانلود فعال ساز ویندوز ۱۰ 

#فعال_ساز  #ویندوز۱۰  #لایسنس_ویندوز  #فعالسازی_ویندوز_۱۰  #کرک_ویندوز  #رجیستری_ویندوز۱۰ #مشکل_لایسنس_ویندوز  #ارور_آپدیت_ویندوز  #اپدیت_ویندوز_۱۰  #فعال_ساز_ویندوز  #نرم_افزار_فعالسازی  #دانلود_نرم_افزار_اکتیویشن  #دانلود_kms  #نرم_افزار_activator_ویندوز