طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه ممبران سبکی جدید در طراحی آشپزخانه در فضای کسب و کار آنلاین و حضوری در پروژههای قراردادی طراح و کارفرما میباشد. از آنجاکه هر موضوع جدیدی در کشور ما اکثرا به دلایلی مغرضانه و سودجویانه، خیلی زود مسیر اشباع زدگی و پیری زودرس را طی میکند (البته با دلایل قبلی) تکنیک و مهارت ممبران نیز با ورود اخیر خود به بازار ساخت و نصب کابینتهای آشپزخانه شروع پررنگ و سریعی داشت و ازین قاعده مستثنی نبود. طبق معمول تکنیک ساخت ممبران از کشور چین وارد ایران شد و بعد از مدتی کوتاه دستگاهها و منابع اولیه ساخت ورقها و سطوح پرسینگ وکیوم ممبران نیز وارد بعضی از کارگاههای ایرانی شد که قبل از آن ساخت MDF و محصولات مشابه آن، مدرنترین ساخته و محصول کارگاههای برش و تولید فرآوردههای چوبی بود و بطور محسوسی جایگزین جدیدالورود mdfها شد..

اما ممبران جدای از یک تکنیک ساخت و تولیدی مدرن و متفاوت، سبک و شیوه ای از نوع اجرا و طراحی آشپزخانه را با خود به جامعه ایرانی و بازار معماری و طراحی داخلی ما آورد. سبکی که بعلت داشتن ویژگیهایی مشخص، سریعا در زمره و دسته کلاسیک معاصر قرار گرفت و هویت کالبدی از نوع تجمل و لاکچری را به فرهنگ زندگی ایرانیان افزوده کرد. دربهای پیش ساخته وکیوم شده و آماده با روکشهای غیررنگی و بدون فام رنگی (عمدتا طیفهای خاکستری از سفید و سیاه یا دسته رنگهای خنثی گرم و سرد) و یکدست بدون رگه و با گلاسی و براقیتی بمراتب کمتر، برعکس پوششهای ام دی اف های گلاس و نیمه گلاس، دیری نگذشت که در دل ایرانی جماعت، جا باز کرده و نوعی از فرهنگ مطلوب و خوشایند لاکچری ایرانیان شهرنشین شد.

هزینه نسبتا بالا، سبکی با حال و هوای کلاسیک، از پیش آماده و قابل نصب سریع در محل، ابزارها و پروفیلهای سرتاسر درب (و قابلیت افزودن پروفیلهای آماده پلی اورتان و پلی اتیلن و پلیهای دیگر به سطح فینیش کار..) ماندگاری نسبتا خوب و تولید پرسی و به اصطلاح وکیوم و قابلیتهای دیگر، ویژگیهای اصلی دربهای وکیوم ممبران در طراحی و اجرای آشپزخانه امروزی میباشند.

 


نمایش دوره آموزشی بخش اول مجموعه

نمایش دوره آموزشی بخش دوم مجموعه

 

نمونه کارهای اعضای پک طلایی ممبران – رندرهای انتخابی (هنرجو : خانم مهربان)

 

مدل آشپزخانه ممبران (کلاسیک)رندر آشپزخانه کلاسیکمدل آشپزخانه ممبران (کلاسیک)طراحی آشپزخانه ممبران در 3dmaxمدل آشپزخانه ممبران (کلاسیک)طراحی آشپزخانه ممبران در 3dmaxطراحی آشپزخانه ممبران در 3dmaxمدل سه بعدی ممبرانرندر آشپزخانه کلاسیکمدل آشپزخانه ممبران (کلاسیک)مدل سه بعدی کانتر ممبران