آموزش کرک و فعال سازی نرم افزار 

نصب و فعالسازی نرم افزار در سیستم عامل کاربران ایرانی عمدتا به سه حالت کلی موجود میباشد که البته روشهای دیگری نیز از سوی سایتهای ایرانی اخیرا به وجود و اعلام شده است.

ما در این قسمت سه روش کلی فعال سازی با Crack و Patch و Keygen که بیشتر از همه کاربرد دارند را به اختصار توضیح خواهیم داد،

  • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید. یا اینکه خودتان موقتا اینترنت سیستم و همچنین آنتی ویروس ویندوز (یا ویندوز دفندر در ویندوز۱۰) را خاموش نمایید.
  • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید، فایل Keygen را اجرا کرده و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی و قسمت مربوطه وارد نمایید و قسمت های نام و ایمیل را به دلخواه تکمیل کنید.

 روش پیدا کردن مسیر نصب نرم افزار 

محل نصب نرم افزار معمولا در درایوی که ویندوز را نصب کردید یعنی درایو C و داخل فولدر Program Files قرار دارد. بدین منظور برای تسریع در امر پیداکردن مکان نصب نرم افزاری که بتازگی اینستال کرده اید از این روش استفاده کنید:

به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ ویندوز کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید تا پوشه مسیر نصب نرم افزار باز شود.