نرم افزار WinZip جدید – ۷ zip

دانلود زیپ سون برای ویندوز

برنامه win zip یکی از بهترین و کاربردیترین نرم افزارهای فشرده سازی و مدیریت و استخراج فایلها و اسناد دیجیتالی مانند تصاویر، گیف، ویدئو، pdf و غیره با فرمتهای مختلف و متنوع رایج در محیط ویندوز میباشد. نرم افزار وینزیپ و وینریر با ویژگی های کاربردی و محیط کاربری آسان و ساده توانسته اند در سالهای اخیر از نرم افزارهای مهم و کاربردی در حیطه مدیریت فایل به حساب آیند و امکاناتی همچون قفل گذاری، فشرده کردن آسان فیلم و رسانه، مدیریت حجم و ظرفیت فایلهای مختلف و آپشنهای دیگری که این برنامه دارد در دنیای دیجیتال و رسانه جزو برندها و نرم افزارهای تاپ و محبوب بشمار می آیند. در اینجا میخواهیم نرم افزار جدید Zip یعنی seven zip را به کاربران گرامی معرفی و تقدیم نماییم.

نرم افزار جدید سون زیپ نسخه آپدیت و کامل شده برنامه زیپ برای نسخه ۶۴بیت ویندوز میباشد بویژه برای ویندوز ۱۰ بسیار موثر و کارا میباشد. این نرم افزار در سالهای اخیر بین کاربران جایگاه بالایی پیدا کرده و تقریبا تمامی ویژگیهای winzip و winrar را بطور کاملتر و بروزتر در خود جای داده و بنظر میرسد سرعت بیشتری در خارج سازی فایلهای فشرده و همچنین فشرده سازی فایلها دارد.

Download IZArc دانلود نرم افزار IZArc نسخه ۴.۳

نرم افزار IZArc در زمینه مدیریت و کانورت فایلها بسیار قوی و کاربردی میباشد و تمامی ویژگی های وین زیپ و سون زیپ را شامل میشود.

برنامه IZArc جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای فشرده ساز و کانورتر ویندوز محسوب میگردد.

آموزش نصب و فعالسازی نرم افزار 

activate crackآموزش نصب و فعالسازی