ماده اول: تعهدات سرویس دهنده

 1. فروشگاه مدرسه معماری و هنرهای دیجیتال متعهد می گردد پشتیبانی محصولات خریداری شده توسط کاربر را تا آماده سازی نهایی فایلها و راهنمایی در نصب و رجیستری ویدئوهای آموزشی انجام داده و در این امر از راهنمایی و کمک های لازم دریغ ننماید.
 2. حداکثر زمان پشتیبانی محصول بعد از خرید تا آماده سازی و اطمینان کامل جهت استفاده و نمایش ویدئوهای آموزشی برروی سیستم هنرجو یک ماه میباشد که قاعدتا این پشتیبانی در ماه اول رایگان است.
 3. بعد از یک بار پشتیبانی رایگان پس از خرید، برای پشتیبانی درسی و مشاوره آموزشی در ماههای آینده بنا به درخواست هنرجو، فقط با برآورد هزینه جداگانه ، انجام خواهد پذیرفت.
 4. ثبت و رجیستری فیلم های آموزشی تا یکسال پس از خرید ضمانت می گردد و بعد از آن با واریز وجه برای رجیستری سالیانه محصول، کد فعالسازی مجددا برای هنرجو صادر می گردد.
 5. محصولات و دوره های آموزشی که گروههای پشتیبانی تخصصی دارند برای هنرجویان دوره رایگان بوده و عضویت گروه فقط با هماهنگی و پیگیری ازسمت هنرجو انجام می پذیرد.
 6. قوانین و شرایط عضویت در گروه ها و انجمن های پشتیبانی در ضوابط آن گروه درج شده و در حیطه تعهدات سایت نمیباشد مگر با صلاحدید مدرس و مدیریت دپارتمان.
 7. توضیحات کامل بند را در برگه حفظ حریم خصوصی و سیاستهای آموزشی بخوانید.[حریم خصوصی]

ماده دوم: تعهدات خریدار (مشتری)

 1. مشتری و کاربر خریدار متعهد می گردد فایل هایی که در اختیار دارد را به صورت رایگان در اینترنت منتشر و یا مجدد به فروش نرساند.
 2. مشتری موظف است با دقت محصول خود را انتخاب نماید ، مدرسه معماری دیجیتال هیچ تعهدی برای تغییر یا پس دادن محصول خریداری شده ندارد.
 3. در صورتی که توضیحات محصولات نامفهوم می باشد کاربر موظف است از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان و یا تماس تلفنی، اقدام به پرسش و مشاوره نماید.
 4. محصولات دانلودی و پستی در این وبسایت تک کاربره میباشد و استفاده کاربر دوم از فایلهای خریداری شده مجاز نبوده مگر با هماهنگی قبلی با مدرس دوره و ادمین سایت.
 5. توضیحات مفاد این ماده را در برگه ضوابط و شرایط سایت کامل مطالعه کنید.[برگه ضوابط]

ماده سوم: پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 1. تمامی درخواست های نصب برنامه، دانلود فایل، کد فعالسازی، رفع مشکل و… تنها باید از طریق سامانه پشتیبانی کاربران ثبت و ارسال شود.
 2. فایلهای آموزشی و محصولات دانلودی خریداری شده از سایت مدرسه معماری و هنرهای دیجیتال ایرانیان طبق توضیحات راهنما قابل دانلود و ذخیره سازی می باشند.[به راهنمای دانلود مراجعه شود]
 3. محصولات پستی طبق شرایط و ضوابط مشخص معمولا طی مدت ۷ تا ۱۰ روز کاری بعد از خرید درب منزل هنرجو پست و ارسال می گردد.
 4. مدرسه معماری هیچ تضمینی نمی دهد تا از طریق تلفن یا ارسال پیامک مشکلات کاربران را رفع نماید و تماس تلفنی تنها برای موارد اورژانسی و سریع و یا سوالات پیش از خرید می باشد.
 5. در صورتی که کاربر اقدام به تغییر در کد ها و شکستن قفل ها نماید، شامل هیچ گونه پشتیبانی نخواهد شد و دسترسی به نسخه های بعدی و فایل های آپدیت لغو می گردد.
 6. کاربر و هنرجو موظف است برای رفع مشکلات و یا درخواست نصب، مشخصات لازم که پشتیبان و ادمین سایت از او میخواهد  را در زمان مناسب ارسال کند. در صورت عدم ارسال مشخصات، گروه پشتیبانی هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
 7. کاربر موظف است برای دریافت پشتیبانی اولیه بعد از خرید، پس از ارسال تیکت (درخواست رجیستری، رفع مشکل و…) حداقل ۷۲ ساعت منتظر باشد. همچنین برای رمز و پسورد عبور فایلهای فشرده هنرجویان بایستی خودشان طبق راهنما و توضیحات مندرج در فایل تکست محصول عمل نمایند و به هیچ عنوان رمز عبور را از پشتیبانی درخواست ننمایند.
 8. توضیحات کامل این ماده را در صفحه پشتیبانی و دانلود محصولات بخوانید.[برگه پشتیبانی]

ماده چهارم: رفع مسئولیت

 • در صورت خریداری فایل ها و محصولات کپی از سایتی به جز مدرسه معماری و هنرهای دیجیتال، هیچ مسئولیتی در قبال نصب، فعالسازی و بروزرسانی توسط گروه ما وجود ندارد.
 • تمامی محصولات آموزشی و اختصاصی مدرسه معماری دیجیتال برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت، کدینگ و قفل گذاری شده است.
 • مرکز هنرهای دیجیتال ایرانیان و مدرسه معماری مسئولیتی در قبال هک شدن، از بین رفتن اطلاعات و سرقت آن ها، درصورت استفاده از محصولات این مجموعه در سایتهای مشابه و غیرمعتبر ندارد.
 • وبسایت مدرسه معماری دیجیتال هیچ تعهدی مبنی بر ارائه خدمات مادام العمر ندارد و در صورت دریافت گزارش مبنی بر انتشار، انتقال، فروش و هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات آموزشی این مجموعه که جزو تولیدات انحصاری سایت است، کاربر خاطی ازطریق موازین قانونی وکلای همکار در آکادمی، پیگیری رسمی خواهد شد.
 • و کلام آخر اینکه، حفظ حقوق ناشرین و مولفین فضای دیجیتال بویژه مدرس ها و اساتید حوزه های تخصصی از واجبات دنیای مجازی است. با احترام به محصولات و تولیدات ایرانی، قوانین کپی رایت را در جامعه ایران فرهنگ سازی نماییم.
 • این قوانین و ضوابط ممکن است تغییر کند، کاربران می توانند نسبت به مطالعه مجدد آن اقدام نمایند. (اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت)