شرایط و ضوابط سایت مدرسه معماری دیجیتال

قوانین استفاده از خدمات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی-آموزشی آکادمی هنر و معماری دیجیتال به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت آکادمی و سایت مدرسه معماری هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط گروه آموزشی آکادمی و مدرسه هنر و معماری دیجیتال، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت های digiarc.ir و amerifa.ir است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مدرسه معماری دیجیتال از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

پذیرش قوانین

مدرسه معماری دیجیتال نسبت به قوانین استفاده از خدمات ارایه پایبند است. پس براي کاربراني که به طوردائم و حرفه اي از پلتفرم و سرویس های آموزشی ما استفاده مي کنند رعایت این قوانین ضروري است. در صورت رعايت نشدن قوانين، آکادمی هنر و معماری، مجاز به حذف يا غيرفعال نمودن حساب کاربري شما می باشد. همچنین لازم به ذکر است مسئولیت نگهداری و اشتراک گذاری اطلاعات در سایت دیجی آرک در حیطه بلاگها و فیلمهای درسی و مدارک و اسناد آموزش تصویری بر عهده کاربر بوده و انتظار ما اشتراک و استفاده مفید از مدارکی که رایگان لحاظ شده اند می باشد. هرگونه استفاده از سرویس های سایت و یا ثبت سفارش و عضویت در دوره های انلاین آموزشی منوط به پذیرش کامل قوانین است.

شرایط عمومی

در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز یا کپی برداری از فایل ها، اسناد و اطلاعات، ویدئوها و فیلم های آموزشی که محصول تیم و گروه مدرسه معماری دیجیتال می باشد، مدیریت دپارتمان میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد می تواند شامل حذف فایل ها یا انسداد حساب کاربری خاطی ، با یا بدون اخطار قبلی، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای آکادمی دیجی آرک و گروه آموزشی مدرسه معماری محفوظ می باشد. اشتراک گذاری فایل های انحصاری گروه آموزشی مدرسه معماری دیجیتال که حق هرگونه کپی رایت از آن سلب شده منجر به پیگیری های قانونی از طرف وکیل مجموعه و همکاران و مشاوران آموزشی ما می شود.

طرح تشویقی

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه خوب برای کاربران ثابت و همراهان همیشگی ما در نظر گرفته شده و در این بخش تعدادی از دوره ها و بسته های آموزشی با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این سرویس ها تنها برای ساعت‏‌ها یا روزهایی امکان سفارش گذاری دارند. همچنین ارائه کدهای تخفیف بالای ۵۰درصد به مشتریان خوب و بااخلاق و هنرجویان جدی و پرتلاش در امر یادگیری با تمرینات مستمر طبق دورهها و برنامه های مدون پکیج های آموزشی-پروژه ای آکادمی عامریفا و مدرسه معماری، امری بدیهی و لازم الاجرا می باشد.

حقوق آکادمی

مدرسه معماری دیجیتال و آکادمی عامری فا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. دیجی آرک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مدرسه معماری ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آکادمی دیجی آرک ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دیجی آرک جزئی از اموال آکادمی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مدرسه معماری و آکادمی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مشاوران و همکاران AmeriFa محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، محتوای تولیدی و اسامی پروندههای قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت ها و کانال های موجود ما در فضای مجازی با علائم تجاری ثبت شده  در انحصار مدرسه معماری دیجیتال است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آکادمی هنر و معماری هیچ گونه مسئولیتی ندارد. آکادمی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربرانش می‌داند و متقابلا نگهداری و حفظ تولیدات محتوایی که غیررایگان بوده و فراگیر در ازای آن مبلغی پرداخت میکند را از هنرجویان و کاربران خود انتظار داشته و همچنین همکاری در اشتراک بجا و موثر مطالب و استفاده مفید غیرتجاری از تولیدات رایگان توسط عزیزان را دارد. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید. با احترام فراوان. دوستدار شما، مدیریت مدرسه معماری دیجیتال.
قبل از هر تمرینی برای حرفه ای شدن، به اخلاق حرفه ای نیاز است.
نشانی وب‌سایت ما: https://digiarc.ir