حریم خصوصی

آکادمی هنر و معماری دیجیتال بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما به عنوان یکی از اعضای مدرسه معماری دیجیتال برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر نام و ایمیل و شماره خود را وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف سایت مدرسه معماری کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند.

حساب کاربری

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آکادمی هنر و معماری هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، آکادمی هنر و معماری دیجیتال همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی وبسایت ما با روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی شخص سوم (تمام اشخاص حقیقی و حقوقی بغیر از شما) و ربات ها جلوگیری می‌کند.

حفظ حریم خصوصی کاربران

پذیرفتن کوکی ها برای مشاهده سایت الزامی نیست . با این حال خاطر نشان می کنیم که عملگر Basket و ثبت سفارش در سایت تنها با فعال ساختن کوکی ها امکان پذیر است. کوکی ها فایل های Text مختصری هستند که وقتی شما صفحات سایت را مشاهده می کنید و آنها روی مرورگر ویندوز و همچنین حافظه سیستم شما دخیره می گردند، کامپیوتر شما را به عنوان یک کاربر مشخص به سرور ما معرفی می کنند. از کوکی ها می توان بمنظور شناسایی آدرس پروتکل اینترنت و همچنین افزایش سرعت وقتی که در حال مشاهده سایت هستید و یا می خواهید مجددا وارد سایت شوید استفاده کرد. در هنگام بازدید شما از وب سایت www.AmeriFa.ir و فروشگاه آنلاین محصولات، کوکی‌های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت بر روی کامپیوتر شما نصب می شود. این کوکی‌ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نخواهند شد. مهمترین استفاده این کوکی‌ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب به آن‌ها خواهد بود. شما می توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی ها را نپذیرد، اما این کار باعث می شود استفاده شما از سایت با محدودیت هایی مواجه شود بطورمثال سرعت نمایش تصاویر و ویدئوهای سایت کمتر میشود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از کوکی ها بدست آورید، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.allaboutcookies.org

فایل ها

فایلهای خریداری شده از طرف کاربران سایت بشکل فایل دانلودی یا بسته پستی، درصورت داشتن کد فعال سازی و رجیستری key تا مدت زمان تعیین شده، بطور اختصاصی کاربر مذکور حق استفاده از دوره و ویدئوهای آموزشی را دارا میباشد و درصورت داشتن کدهای تمدید بعدی، ادمین و پشتیبان های وبسایت آکادمی هنر و معماری موظف به ارائه خدمات و ارسال کدهای رجیستری ماهانه و سالیانه تا مدت زمان معلوم یا در مواقعی کد استیبل و ثابت بطور مادام العمر به کاربران و هنرجویان سایت می باشند.
همچنین فایل های آپلود شده در حساب شما به هیچ عنوان در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد گرفت تا زمانی که شما اقدام به اشتراک گذاری آنها می کنید. ما بخشی از فایل های شما را به صورت کد گذاری شده ذخیره می کنیم تا امکان ردیابی و مشاهده آن وجود نداشته باشد.

حفاظت از اطلاعات

آکادمی هنر و معماری دیجیتال هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالث (حقیقی یا حقوقی) منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. دیجی آرک دارای سه بخش اطلاعاتی است: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران استفاده می نماییم. مدرسه معماری دیجیتال log file ها و database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها ایجاد می نماید. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سایت داشته باشیم و محتوایی را که در سایت ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر با اجازه خودتان یا برای امور کاربری در پیشخوان منتسب به شما در وب سایت موجود.

تغییر سیاست ها

ممکن است مدرسه معماری دیجیتال و آکادمی هنر و تجربه عامری فا گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست ها آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های وب سایتهای AmeriFa.ir و DigiArc.ir داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.

“اعتماد” اميد مي آفريند
اميد زندگي مي بخشد
زندگي عشق مي آفريند
عشق عشق مي آفريند..

نشانی وب‌سایت ما: https://digiarc.ir