آموزش طراحی سایت در کوتاه ترین زمان ممکن با پشتیبانی ویژه و حرفه ای

آموزش آنلاین ساخت سایت از راه دور و مجازی کاملا کاربردی و پروژه محور. از مراحل آغازین و مقدماتی تا تکمیل و به روز شدن سایت.

به منظور تسهیل و بهبود شرایط کسب و کار و رونق اشتغال و بازار کار در فضای مجازی، برای علاقمندان و کاربران عزیز دورههای آموزشی طراحی سایت آنلاین و از راه دور را طرح ریزی کرده ایم تا شاغلان ایرانی در هر سطح و صنف کاری که هستند با کمترین اطلاعات و دانش نرم افزاری و کامپیوتری بتوانند برای کسب و کار خود یک سایت ایجاد کرده و خودشان آن را با توجه به نوع کاری خود و سلیقه شخصی، مدیریت و تکمیل کنند و تا سالها از سایت خود به عنوان یک منبع و رفرنس قوی و کارآمد در تبلیغات و اطلاع رسانی محصولات و خدمات و عرضه کارشان، برخوردار گردند.

در کنار شما خواهیم بود از ب بسم الله راه اندازی و ایجاد سایت تا تکمیل جزییات کاربردی و طراحی گرافیک و ظاهر سایت مورد علاقه شما قدم به قدم با آموزشهای مجازی و پشتیبانی ماهانه.

پلن استاندارد

$۹۰۰۰۰

تومان/ماهیانه

پلن ویژه

$۱۴۵۰۰۰

تومان/ماهیانه

پلن لوکس

$۱۹۵۰۰۰

تومان/ماهیانه

پلن حرفه ای

$۳۴۵۰۰۰

تومان/ماهیانه

لازم به توجه هست که پروسه طراحی و ساخت یک سایت از مرحله شروع تا تکمیل نهایی، بطور میانگین و عرف، حدودا از شش ماه تا یکسال و بعضا دوسال زمان نیاز دارد. اما تیم آموزشی ما فقط در یک ماه با آموزشهای مجازی و آنلاین به شما یاد میدهند سایت خود را راه اندازی کنید و مهمتر از آن به شما یاد خواهیم داد که محتویات سایت خود را مدیریت کنید و با پشتیبانی ماهانه قدم به قدم و صفرتاصد در کنار شما خواهیم بود تا کامل سازی عناصر ریز و درشت سایت به دست خود شما. درواقع تفاوت سایت ما در آموزش دادن طراحی سایت بهمراه مشاوره و پشتیبانی لحظه ای و گام به گام پروژه ساخت و تکمیل سایت شما میباشد که تنها در چندروز قابل اجرا و آماده سازی میباشد.

به زبان دیگر، ما اینجا هستیم تا به شما فوت و فن ماهیگیری یاد بدهیم بجای گرفتن و دادن ماهی روزانه به شما.

پس همراه ما باشید و دورههای آنلاین آموزش طراحی سایت را از دست ندهید. بدون شک این دوره ها، فرصتی متفاوت و جدید در فضای مجازی کشور میباشد.

تعدادی از ویژگی های این دوره ها:

 • آموزش روشهای خودآموز طراحی و مدیریت سایت
 • آموزش ساخت سایت در کمترین زمان
 • تدریس مباحث کلیدی و کاربردی به زبان گویای فارسی
 • آموزش از راه دور با پشتیبانی فرد به فرد
 • یادگیری موضوعات در سطوح مقدماتی تا پیشرفته
 • آموزشهای فارسی روان و پروژه محور
 • ایجاد و ساخت حداقل یک سایت در پایان دوره
 • مشاوره تخصصی با پشتیبان های دوره
 • رفع اشکال و پرسش و پاسخ ماهانه
 • آموزش پشتیبانی سایت بعد از راه اندازی
 • آموزش افزایش بازدید و ترفندهای سئو
 • مشاوره رایگان با مدرس قبل از ثبتنام دوره

و امکانات فوق العاده دیگری که در این دورهها پیش بینی کرده ایم..

آمار نشان داده است که در دو سال اخیر مشاغل فروشگاهی، خدماتی و آموزشی بخش عمده درآمدشان از طریق فضای مجازی و بویژه آدرس وبسایت و محتوای آن بوده است. همواره داشتن شبکه های اجتماعی و فعالیت ازطریق منابعی همچون اینستاگرام، تلگرام و امثالهم کافی نبوده و وجود وبسایت رسمی همواره مزیت بزرگی برای کارفرمایان، فروشندگان و صاحبان مشاغل در ایران میباشد.

ما در دورههای آموزشی آنلاین طراحی وبسایت در کوتاه ترین زمان ممکن شما را صاحب یک سایت رسمی میکنیم و تمام چم و خم راه را به شما نشان داده و در ماههای آینده بعد از راه اندازی وبسایتتان در کنار شما خواهیم بود. پیروز و پایدار باشید.

دوستان و علاقمندان عزیز برای عضویت در دورههای آموزش طراحی سایت از راه دور با پشتیبانی آنلاین و اینترنتی

جهت مشاوره تلفنی قبل از ثبتنام میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۶۵۷۶۱۴ تماس حاصل نمایید.